• emak@fsm.edu.tr

Başkanın Mesajı


 

Saygıdeğer Meslektaşım,

Fatih Sultan Mehmet Vakıf Üniversitesi Eğitimde Mükemmeliyet Merkezi tarafından düzenlenen Uluslararası Eğitimde Mükemmeliyet Araştırmaları                        Kongresi (EMAK-2021) sizlerin de katılımıyla 18-19 Aralık 2021 tarihleri arasında çevrimiçi olarak düzenlenecektir. Kongrenin bu yılki ana teması                                                “21. Yüzyılda Eğitim: Dönüşümler”dir. Bununla birlikte kongremize eğitimle ilgili farklı alanlarda yapılan çalışmalar ile de başvuru yapılabilecektir.

EMAK ulusal nitelikte bir kongre olup, uluslararası katılımcılara da açıktır.  Kongrenin sunum dili Türkçe ve İngilizcedir. Sunulan sözlü bildirilerin ISBN’li                                      kongre tam metin kitabında yayımlanması mümkün olacaktır. Ayrıca katılımcılara, sunulan bildirilerinin hakemlik sürecini olumlu tamamlaması durumunda ulusal                            ve uluslararası nitelikteki bilimsel dergilerde yayın yapma fırsatı da sunulacaktır.

Siz değerli bilim insanlarını kongremizde görmekten mutluluk duyacağımızı belirtir, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim.

                                                                                                                                                                                                                                                            Kongre Başkanı

                                                                                                                                                                                                                   Prof. Dr. Esra MACAROĞLU AKGÜL